Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Kleczanowscy karatecy na letnim obozie sportowym

W dniach 3-11 lipca 2022 r. troje karateków ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie uczestniczyło w letnim obozie sportowym w Sanoku, który zorganizował zaprzyjaźniony z naszą szkołą Klub Karate Kyokushin ,,Trójka" Sandomierz na czele z sensei Tomaszem Ciżyńskim. Poniżej przedstawiamy relację jednego z uczestników obozu karate:

,,Między  3. a 11. lipca byłam na obozie sportowym w Sanoku z Amelką Forc z kl. V i Wojtkiem Legwantem z kl. V z naszej szkoły oraz resztą koleżanek z Klubu Karate ,,Trójka" Sandomierz. Za opiekunów mieliśmy  sensei Ewę Judę i sensei Tomasza Ciżyńskiego. Na obozie były też dzieci z Rawy Mazowieckiej i Kielc. Dzień rozpoczynaliśmy rozruchem, a potem szliśmy na śniadanie . W czasie wolnym zwiedzaliśmy okolice: skansen,  rynek, pijalnię czekolady i  inne atrakcje. Do dyspozycji mieliśmy także cały obiekt MOSiRu, gdzie z pasją korzystaliśmy z fantastycznych basenów i zjeżdżalni. Popołudniami odbywały się integracyjne ogniska i zawody, w których udało mi się zająć 1. miejsce w tenisie stołowym, a 2. miejsce w pływaniu kraulem. Dzień kończył się  treningiem prowadzonym przez shihana. Poznaliśmy dzieci z innych klubów, z którymi się zaprzyjaźniliśmy i umówiliśmy się, że spotkamy się za rok, a jeśli się uda to już w ferie. To był cudownie spędzony czas, który szybko minął. Było supeeeeer !!"

Kinga Kula (kl. VI)

Foto: archiwum Klubu Karate ,,Trójka"