Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Ostatni dzwonek rozbrzmiał w Szkole Podstawowej w Kleczanowie o godz. 9.00 w dniu 24 czerwca 2022 r. Nadszedł upragniony czas wakacji i odpoczynku po trudach minionego roku szkolnego. Po mszy świętej w kościele w Kleczanowie uroczyście zakończono rok szkolny 2021/2022 w sali gimnastycznej w szkole. Wspólnie z uczniami, rodzicami i nauczycielami świętowali radna gminy Obrazów Ewa Krzemińska i proboszcz z Kleczanowa - ks. kan. Paweł Cygan. Podczas uroczystości podziękowania popłynęły dla uczniów i nauczycieli. Pani Dyrektor Jolanta Szostak wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem, książkowe upominki uczniom z najwyższymi wynikami i zaangażowanym na rzecz szkoły. Podziękowała rodzicom i organowi prowadzącemu za pomyślną współpracę. Rada Rodziców wręczyła kwiaty w podziękowaniu za pracę w szkole nauczycielom p. Małgorzacie Grześkiewicz i p. Agnieszce Zygmunt.

Poniżej prezentujemy naszych przodowników i wyróżnionych ze świadectwami z czerwonym paskiem i nagrodami za 100 % frekwencję w  Publicznej Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie w r. szk. 2021/2022. GRATULUJEMY UCZNIOM I ICH RODZICOM :) :

1. Przodownicy  i wyróżnieni (średnia ocen 4,75 i więcej):

Kl. II (uczniowie wyróżnieni przez wychowawcę): Gabriel Forc, Maja Kowalczyk, Lena Pasiek, Maja Cieśla, Bartosz Kwaśniewski,

Kl. III (uczniowie wyróżnieni przez wychowawcę): Kacper Kominek

Paulina Cieśla (5,33)

Milena Ziarno  (5,17)

Gabriela Wróbel (4,75)

2. Uczniowie ze 100 % frekwencją:

kl. III - Bartłomiej Kot,

kl. V -  Michał Jackowski, Kinga Kula,

kl. VIII a - Wiktoria Kwaśniewska,

kl. VIII b -  Paulina Cieśla.

Składamy Dzieciom, Młodzieży i Nauczycielom gratulacje za ich pracę i osiągnięcia. Życzymy beztroskich wakacji, spędzenia tego czasu w sposób, który przyniesie Wam radość i odpoczynek. Wróćcie we wrześniu w progi szkoły z energią i zapałem, by sprostać nowym wyzwaniom.

Akademia Przedszkolaka w Kleczanowie zakończyła uroczyście rok szkolny w czwartek, 23 czerwca 2022 r. na placu zabaw obok budynku szkoły.

(DJ)

Foto: DJ,MG, JN