Dzień Dziecka ze słodkimi upominkami

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W Szkole Podstawowej w Kleczanowie to również był niezwykły dzień. Na każdego ucznia czekały słodkie upominki. Niektóre klasy pokusiły się z wychowcami  na wyjście na lody do okolicznego sklepu. Z tej okazji wszyscy nasi uczniowie otrzymali także od Rady Rodziców upominki - napoje i czekolady, za co serdecznie dziękujemy rodzicom. W Akademii Przedszkolaka panie również przygotowały niespodzianki dla swoich wychowanków. Zaś największą atrakcją dla wszystkich dzieci będzie organizowany w tym roku szkolnym na placu naszej szkoły Gminny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca 2022 r. Zaplanowano mnóstwo atrakcji. Zapraszamy :)

(DJ)

Foto: DJ, JT-Ż, ACh, JN