Ósmoklasiści na swoich pierwszych egzaminach dojrzałości

W dniach 24-26 maja 2022 r. w całej Polsce uczniowie klas ósmych przystąpili do egzaminów na koniec szkoły podstawowej. Nie inaczej było w Szkole Podstawowej w Kleczanowie. We wtorek ósmoklasiści pisali egzamin z języka polskiego, w środę z matematyki, a w czwartek z j. angielskiego.  W naszej szkole z arkuszami egzaminacyjnymi w tym roku szkolnym zmierzyło się 23 uczniów. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ogłoszenie wyników, które nastapi 1 lipca 2022 r.  Z kolei 7 lipca będą mogli odebrać zaświadczenia ze swoimi wynikami. Trzymamy kciuki za jak najlepsze rezultaty i gratulujemy wszystkim ukończenia egzaminu.

(DJ)

Foto: DJ, ACh, AM