,,Pszczółki" z zerówki obchodziły Dzień Pszczoły

20 maja przypada Światowy Dzień Pszczół. Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Kleczanowie razem ze swoimi paniami Anią i Agnieszką aktywnie włączyły się w działania, których celem było budowanie świadomości na temat pożyteczności pszczół, pokonywanie strachu przed tymi owadami, ale również pomoc pszczołom w ich przetrwaniu.  Nie zabrakło aktywności ruchowych, matematycznych, filmów i animacji edukacyjnych oraz zabaw plastycznych. Zapoznaliśmy się z pracą pszczelarza i ciekawostkami z życia pszczół.

(AT)

Foto: AT, AO