Cyrkowcy w naszej szkole

W środowy poranek, 27 października 2021 r. do Szkoły Podstawowej w Kleczanowie przyjechali ukraińscy artyści z cyrkiem "Szok". Chętni uczniowie naszej szkoły i Akademii Przedszkolaka wzięli udział w pełnym niespodzianek cyrkowym przedstawieniu, które przygotowali p. Julia i p. Bogdan. W programie znalazło się wiele atrakcji: żonglerka, akrobacje, iluzja, wesoły klown, ekwilibrystyka. Najwięcej emocji dostarczyła tresura zwierząt: pary gołębi i pary psów, a nawet pojawił się .... niedźwiedź. Uczniowie mieli także możliwość stać się przez chwilę artystami cyrkowymi. Wszyscy i dzieci, i dorośli bawili się znakomicie.

(DJ)

Foto: DJ