Co słychać w naszej świetlicy szkolnej?

Uczniowie ze szkoły w Kleczanowie, którzy po lekcjach spędzają czas na świetlicy szkolnej, biorą udział w różnego rodzaju zajęciach. Wśród nich są:

 zajęcia dydaktyczne: rozmowy, pogadanki, swobodne wypowiedzi, czytanie i słuchanie, oglądanie ilustracji, spotkanie z ciekawymi ludźmi, rozmowy kierowane itp.

 zajęcia manualne: malowanie, rysowanie, prace techniczne, prace gospodarczo – porządkowe (naprawa i przegląd gier) projektowanie itp.

 zajęcia ruchowe: gry i zabawy świetlicowe na Sali gimnastycznej, boisku sportowym czy placu zabaw,

 gry stolikowe grupowe lub indywidualne: układanie puzzli, budowle z klocków, zabawy towarzyskie w kole, gry zespołowe itp.

Każdy zawsze znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy na świetlicę :)

(ACh)

Foto: ACh