Drugie miejsce chłopców w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

W czwartek, 21 października 2021 roku na orliku przy Szkole Podstawowej w Obrazowie odbył się Gminny Turniej w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar ufundowany przez Wójta Gminy Krzysztofa Tworka. Ostatecznie w turnieju wzięły udział drużyny z SP Głazów, SP Obrazów i SP Kleczanów (z trenerem Z. Ziomkiem), w ostatniej chwili wycofały się drużyny z SP Bilcza i SP Złota. Rywalizacja przebiegała systemem każdy z każdym. Po prawie dwugodzinnej rywalizacji nasi chłopcy po zdecydowanym zwycięstwie ze Szkołą w Głazowie zapewnili sobie drugie miejsce. Uczniowie biorący udział w turnieju to: Konrad Zimnicki (zdobył 4 gole),  Sebastian Paluch (2 gole),  Bartłomiej Piwowarski (asysta), Kacper Adamczyk (obrońca), Mateusz Chorab (obrońca ), Filip Bożek (bramkarz). Na zakończenie zawodnikom zostały wręczone piękne puchary i dyplomy, które osobiście wręczył Pan Wójt Gminy Obrazów Krzysztof Tworek.  Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerowi !

Ze sportowym pozdrowieniem Z. Ziomek

Foto: ZZ