Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Nasza szkolna akcja ,,Weź ze sobą uśmiech"

W piątek,1 października 2021 r.  w naszej szkole pamiętaliśmy kolejny raz o  Światowym Dniu Uśmiechu. Chcieliśmy tym samym przekonać siebie i innych, że człowiek radosny to człowiek szczęśliwszy. Warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych. Uczniowie tego dnia mogli zabrać ze sobą uśmiechy porozwieszane na szkolnych korytarzach w formie kolorowych zdzieranek i przykleić je na ubraniu. Nauczyciele, uczniowie i przedszkolaki chętnie wzięli udział w szkolnej akcji przygotowanej przez p. Justynę i p. Damiana.  Ponadto w zerówce dzieci robiły z p. Anią i p. Agnieszką obrazki z uśmiechami oraz malowały buźki na balonach. ,,Życie uśmiecha się do Ciebie, więc i Ty uśmiechaj się do życia" :)

(DJ)

Foto: DJ,BB,AT, KW, JN