Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Dzień Chłopaka w klasach ósmych na wycieczce do Kielc

30 września w Dzień Chłopaka uczniowie klas ósmych pod opieką wychowawców - p. A.Małkiewicz i p. Z.Ziomka wyjechali na integracyjną wycieczkę do Kielc do kina "Helios" na film „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” ,w którym Shang-Chi musi zmierzyć się z przeszłością, po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni. Seans przypadł do gustu nie tylko uczniom, ale też uczennicom. Były momenty pełne śmiechu, i takie, które wzbudzały wzruszenie. Oprócz atrakcji filmowych były też inne przyjemności. Najpierw swoje zdolności akrobatyczne i gimnastyczne uczniowie mogli zaprezentować podczas pobytu w parku trampolin „FlySky” w Kielcach, natomiast później ubytki swojej energii uczniowie uzupełnili w pizzerii przy wspólnym posiłku. Wyjście było miłą odskocznią od ciągłej nauki i pozwoliło klasom miło spędzić ze sobą chwile w okolicznościach innych niż szkolne.

(AM)

Foto: AM