Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W dniu 25 czerwca 2021 r. ostatni dzwonek w szkole oznajmił koniec roku szkolnego.  Po mszy św. w kościele w Kleczanowie uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej na uroczystości podsumowującej pracę naszej szkoły. To był kolejny niezwykły rok, pełen wyzwań i przede wszystkim nauki zdalnej z powodu pandemii koronawirusa. Mimo to wszyscy sprostali trudnej sytuacji i zakończyli pomyślnie r. szk. 2020/2021. Powitanie zgromadzonych przez Dyrektora Szkoły, przekazanie sztandaru, ślubowanie i pożegnanie absolwentów zwieńczyło wręczenie świadectw i gratulacje dla przodowników i wyróżnionych. Słowa uznania, podziękowania i  wakacyjne życzenia popłynęły do uczniów, rodziców i nauczycieli z ust p. Dyrektor Ewy Biernackiej oraz radnej Ewy Krzemińskiej.

A oto i uczniowie z najwyższymi średnimi, świadectwami z czerwonym paskiem i nagrodami za 100 % frekwencję w  Szkole Podstawowej w Kleczanowie w r. szk. 2020/2021. GRATULUJEMY UCZNIOM I ICH RODZICOM :) :

1. Przodownicy  i wyróżnieni (średnia ocen 4,75 i więcej):

kl. III (uczniowie wyróżnieni przez wychowawcę): Jakub Pietruszka, Amelia Forc, Wojciech Legwant, Jakub Mańka, Dominika Ziarno,

kl. IV:

Milena Ziarno – (5,21)

kl. VIII:

Marika Terech (4,79).

2. Uczniowie ze 100 % frekwencją:

kl. I - Bartosz Kwaśniewski

kl. IV -  Michał Jackowski, Kinga Kula,

kl. V - Mateusz Chorab, Kacper Adamczyk,

kl. VII a - Wiktoria Kwaśniewska,

kl. VII b -  Paulina Cieśla.

Tego dnia nauczyciele, pracownicy naszej szkoły, rodzice i uczniowie pożegnali również Panią Dyrektor Ewę Biernacką, która po wielu latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. Wszyscy dziękowali za współpracę, serce i trud włożony w edukację i wychowanie wielu pokoleń uczniów. Życzyli Pani Ewie realizowania swoich marzeń i pasji na emeryturze. Również z wizytą w naszej szkole pojawiły się władze gminy Obrazów. Wójt - Pan Krzysztof Tworek, Wicewójt - Pan Grzegorz Połeć oraz Przewodnicząca Rady Gminy - Pani Teresa Szczudło podziękowali P. Ewie za wieloletnią pracę i wręczyli jej kwiaty.

DZIĘKUJEMY PANI DYREKTOR za owocne lata pracy w szkole w Kleczanowie. Zaś wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji !!!

(DJ)

Foto: AM, AT, rodzice uczniów