Z pomocą dla Bartusia z Sandomierza

W czwartek, 10 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Kleczanowie odbył się szkolny finał akcji charytatywnej ,,Zbiórka nakrętek dla Bartusia”.  Nasza kleczanowska społeczność ruszyła ochoczo z pomocą. Dzieci z poszczególnych klas prześcigały się w ilości przyniesionych nakrętek, ale była to zdrowa rywalizacja, która miała szczytny cel. Dzięki temu udało się zebrać tysiące nakrętek,  a dochód z ich  sprzedaży zostanie przekazany na leczenie malutkiego Bartusia z Sandomierza. To kropla w morzu potrzeb, ale cieszy fakt, że nie jesteśmy obojętni na pomaganie bliźnim.

Do zbiórki aktywnie przyłączyli się również uczestnicy Akademii Przedszkolaka w Kleczanowie. Dzieci wraz z wychowawczyniami ułożyły wielkie serce z nakrętek dla Bartusia na placu przed szkołą. Oczywiście zebrane nakrętki również przekazano do Sandomierza.

(DJ)

Foto: DJ,AT,JN