,,Z matematyką na święta" - szkolny konkurs rozstrzygnięty

W ramach przedświątecznych przygotowań chętni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie z klas III-VIII wzięli udział w konkursie "Z matematyką na święta", którego celem było wykonanie geometrycznej choinki 2D lub 3D i geometrycznych ozdób świątecznych. Pomysłodawczynią konkursu była p. M. Bilska. Piękne i kolorowe prace wykonane zostały przeróżną techniką. Wszyscy uczestnicy otrzymają po powrocie do szkoły dyplomy, bardzo dobrą ocenę z matematyki oraz upominek lub nagrodę. I miejsce otrzymały Amelia Forc z kl. 3 i Milena Ziarno z kl. 7b, II miejsce - Dominika Ziarno z kl. 3 i Paulina Cieśla z kl. 7b, III miejsce zajęli Kacper Adamczyk z kl. 5 i Mateusz Chorab z kl. 5. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

(MB)

Foto: autorzy prac