Pierwsze koty za płoty...

W dniach 8-10 grudnia 2020 r. w naszej szkole odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym próbne egzaminy dla ósmoklasistów. Po wyrażeniu zgody przez rodziców i uczniów klasa 8 rozwiązywała na terenie szkoły arkusze egzaminacyjne z trzech przedmiotów: j. polskiego, matematyki i j. angielskiego, przygotowane przez jedno z polskich wydawnictw oświatowych. Próbne egzaminy przebiegły zgodnie z wytycznymi MEN z zachowaniem reżimu sanitarnego. Pierwsze spotkanie uczniów z testami na koniec szkoły podstawowej miało na celu oswoić ich z formą egzaminów oraz wstępnie sprawdzić wiedzę przed przystąpieniem do ogólnopolskich egzaminów, które w tym roku szkolnym przypadają na 25-27 maja 2021 r.

(DJ)

Foto: DJ, MB, AM