Zostań wróżką, czarodziejem - andrzejkowe wróżby

Andrzejki w tym roku nieco różniły się od zabaw andrzejkowych z poprzednich lat, które organizowaliśmy w naszej szkole. Nie mogliśmy wspólnie się zgromadzić i spędzić tego dnia razem. Ale to nie oznaczało, że nie wolno było wróżyć i przy tej okazji świetnie się bawić, tyle że tym razem w domowym zaciszu. Chętni uczniowie kleczanowskiej podstawówki podjęli wyzwanie #zostań wróżką, czarodziejem-andrzejkowe wróżby, wykonując ciekawe zdjęcia. Zaś w Akademii Przedszkolaka dzieci miały okazję spotkać się z sympatycznymi czarownicami, które przygotowały dla nich rozmaite wróżby i zabawy.  Pełne magii i tajemnic andrzejkowe zdjęcia uczniów można obejrzeć w naszej galerii.

(DJ)

Foto: rodziny uczniów, nauczyciele w przedszkolu

Plakat: DJ