Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe

W pierwszej połowie listopada 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Kleczanowie wzięli udział w konkursie plastycznym, pt. „Zdrowo smacznie, kolorowo – kupuję produkty krajowe”, którego organizatorem jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Kielcach. Cele konkursu to: zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców; pielęgnowanie nawyku czytania etykiet i zwracania uwagi na informacje na opakowaniach; promowanie oznaczenia „PRODUKT POLSKI”. Uczniowie wykonali  pod okiem p. A. Tyban piękne i kreatywne prace w różnych technikach plastycznych, które zostały przekazane w formie elektronicznej  do OT KOWR w Kielcach.

(AT)

Foto: AT, autorzy prac