• Odwiedziny: 2931928

Szkielet człowieka nie tylko na Halloween

W wielu krajach  w wieczór 31 października obchodzone jest hucznie Halloween. Zwyczaj ten kojarzyć się może z Ameryką i ze "strasznymi" przebierańcami, którzy zbierają słodycze po domach. W Polsce święto to znane jest od lat 90. XX w.  W naszej szkole postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Chętni uczniowie klas siódmych w ramach przyswajania nazw kości człowieka na biologii z p. Agnieszką wykonali na początku listopada niezwykłe pomoce naukowe. Własnoręcznie wykonane szkielety z pewnością zachęcą bardziej do nauki anatomii człowieka.

(ACh)

Foto: uczniowie