Święto Edukacji Narodowej z życzeniami dla nauczycieli

14 października to święto wszystkich ludzi związanych z oświatą, ale przede wszystkim tych, którzy dokładają wszelkich starań, aby młode pokolenie wyposażyć w niezbędną wiedzę i umiejętności. W tym roku szkolnym nie odbyła się w Szkole Podstawowej w Kleczanowie uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Za to nie obyło się bez życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły. Za ich trud, poświęcenie, cierpliwość i uśmiech na twarzy podziękowania przekazali w imieniu społeczności szkolnej Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski, zaś na ręce p. Dyrektor kwiaty i życzenia złożył Wójt Gminy Obrazów p. Krzysztof Tworek.  Dziękujemy!

(DJ)