Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 268642
    • Do końca roku: 308 dni
    • Do wakacji: 119 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2021-02-26

    Imieniny: Bogumiła, Eweliny

Rok szkolny 2011/2012

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KLECZANOWIE W ROKU  SZKOLNYM  2011/2012

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

  1. Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy –et. wojewódzki op. A. Majewska, A. Chmielewska

                 M. Duda kl.VI – finalista    

  1. Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy- et. powiatowy op. Adela Majewska, Agnieszka Chmielewska

                 M. Gawlak kl.VI- udział w II etapie

         3.  Konkurs Humanistyczny- et. powiatowy op. Damian Jędrycha

                 K. Kos kl. VI, M. Duda kl.VI, A. Zimnicka kl. V, W. Siwek kl. V,

                 M. Jackowski kl. V   -udział w II etapie 

         4.  MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR” –op. Adela Majewska

                         M. Gawlak kl. VI – wyróżnienie

                         M. Jackowski kl. V – wyróżnienie

                 MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”- op. Anna Bujak

                         K. Gawlak kl. III – wyróżnienie

          5.  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY „GENIUSZ” 2012:

                        a)z historii – op. Zofia Rutkowska

                                     J. Kaczor kl. IV –laureat, IV m.

                                     W. Zybała kl. IV – laureat, IV m.

                                      K. Kos kl. VI – laureat, I m.

                                      K. Bojarska kl. VI – laureat, I m.

                                      M. Pawłowski kl. VI – laureat, I m.

                                      M. Duda kl. VI – wyróżnienie

                        b)z j. polskiego – op. D. Jędrycha

                                     W. Zybała kl. IV – wyróżnienie

                                      M. Jackowski kl. V – wyróżnienie

                                      A. Zimnicka kl. V – wyróżnienie

                                      M. Pawłowski kl. VI – wyróżnienie

                       c)z matematyki – op. Adela Majewska

                                      W. Lalik kl. IV – wyróżnienie

                                      K. Drzazga kl. IV – wyróżnienie

                                      M. Kołacz kl. V – wyróżnienie

                                      M . Duda kl. VI – wyróżnienie

                      d)z przyrody – op. Agnieszka Chmielewska

                                      K. Bednarska kl. IV – wyróżnienie

                                      J. Kaczor kl. IV – wyróżnienie

                                      W. Zybała kl. IV – wyróżnienie

                                       J. Morzyński kl. IV – wyróżnienie

                                       B. Niewiadomski kl. V – wyróżnienie

                                       K. Kos kl. VI - wyróżnienie

 

KONKURSY RECYTATORSKIE, LITERACKIE

        1. IV Wojewódzki Turniej Recytatorski Świętokrzyskiej Literatury Ludowej Mostki 2012    - et. wojewódzki    op. Jolanta Szostak

                          K. Bednarska kl. IV – III m.

                          W. Lalik kl. IV- wyróżnienie

         2.  XII Konkurs poetycki „Piękna moja ziemia sandomierska”- et. powiatowy op. Damian Jędrycha

          K. Bednarska kl. IV – laureat,

          W. Siwek kl.V- laureat   

         3. Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” ZHP – et. powiatowy op. Damian Jędrycha

         K. Bednarska kl.IV – wyróżnienie 

  1. Konkurs Recytatorski Poezja Dziecięca  „Jaki dziwny świat” ZHP- et. powiatowy

          A.Kwiatek kl. I – wyróżnienie – op. Jolanta Szostak

           K. Roda kl. II – wyróżnienie – op. Anna Tyban

          K. Bednarska kl. IV – nagroda specjalna - osobowość sceniczna – op. Damian Jędrycha

 

KONKURSY PLASTYCZNE

 

  1. Sport w sztuce”- et. wojewódzki – op. Anna Tyban

                 M. Socha kl. II – III m.

  1. Nie pal przy mnie, proszę”- et. wojewódzki

           K. Gawlak kl. III – II m. – op. Anna Bujak

        M. Socha kl. II – wyróżnienie – op. Anna Tyban

           S. Pawłowska kl. II – wyróżnienie – op. Anna Tyban

  1. Piękna moja ziemia sandomierska /  XII edycja  - et. powiatowy– op. Anna Tyban

           K. Bednarska kl.IV – laureat,

           D. Olszewski kl. IV – laureat 

  1. Krwiodawstwo w oczach młodego artysty - et. powiatowy– op. Anna Tyban

        K. Bednarska kl. IV – I m.

        K. Roda kl.II – II m.

        A. Kominek kl. IV – III m.

  1. Bezpiecznie na wsi – Czy upadek to przypadek? KRUS  -et. powiatowy  – op. Anna Tyban

        K. Roda kl.II – I m

        M. Krupska kl. II – II m.

        M. Socha kl. II – wyróżnienie

        A. Kominek kl. IV – I m.

        W. Lalik kl. IV – II m.


        6. Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy PCK-et. powiatowy


        K. Duda kl. III- I m.- op. Anna Bujak

        K. Legwant kl. II – II m. – op. Anna Tyban

                          B. Wróbel kl. III – III m.- Anna Bujak

        M. Socha kl. II - wyróżnienie– op. Anna Tyban


        7. Straż Pożarna – Jak nas widzą, tak nas malują -et. gminny –op. Anna Tyban


        K. Roda kl. II – I m.

        A. Rybak kl. II – III m.

        M. Socha kl. II – wyróżnienie

        M. Godowski kl. V – II m.

        A. Kominek kl. IV – wyróżnienie


         8. Konkurs Plastyczny - Bezpiecznie na wsi – Czy upadek to przypadek? KRUS  -et. wojewódzki  – op. Anna Tyban

         K. Roda kl. II – wyróżnienie

         A. Kominek kl. IV – wyróżnienie

 

 

KONKURSY MUZYCZNE, TANECZNE

 

  1. Przegląd Kolęd i Pastorałek w Koprzywnicy et. powiatowy- op. Robert Jakubczyk, Joanna Kos

                  Zespół Muzyczny kl. II- IV – wyróżnienie

  1. IX Międzyszkolny Przegląd Piosenki i Tańca Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza   Sandomierza – op. Jolanta Szostak, Anna Bujak


                 Kl. III  - III m. w kategorii Śpiew – Zespoły wokalne
                 M. Mazur kl. III – I m. w kategorii Śpiew – Soliści kl. I – III
                 M. Szwagierczak kl. III – II m. – Soliści kl. I – III
                 K. Duda kl. III – wyróżnienie – Soliści kl. I – III
                 K.Wójcik kl. I – wyróżnienie – Soliści kl. I – III
                 Zespół (kl. IV) – III m. w kategorii Taniec ludowy
                 „Tańczące gwiazdeczki” (kl. IV) – III m. w kategorii Miniatura taneczna
                 Zespół wokalny (kl. II-VI) – II m w kategorii Śpiew –Zespoły muzyczne      –op. Robert Jakubczyk

 

 
POZOSTAŁE

 

  1. XII Przegląd „Małych Form Scenicznych” w Sandomierzu et. powiatowy   –op. Damian Jędrycha

        Szkolne Koło Teatralne kl. IV-VI – I m.

  1. I Edycja Międzyszkolnego Konkursu Fotografii "Sandomierszczyzna - Moja Mała Ojczyzna" - Zabytkowe perełki architektury Ziemi Sandomierskiej”- op. Anna Bujak

        K. Duda kl. III – II m.

        M. Duda kl. VI – III m.

  1. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym-et. gminny –op. Adela Majewska

        M. Gawlak, K. Kos, M. Adamczyk kl. VI – II m.

 

ZAWODY SPORTOWE –op. Zygmunt Ziomek

 

  1. Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców –et. gminny -Im. –et. powiatowy- IV m.

        K. Dragan, M. Adamczyk kl. VI

  1. Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt- et. gminny -Im. – et. powiatowy- IIIm.

         P. Piwowarska, A. Wróbel, M. Godowska, K. Wiatrowska, kl. VI

  1. Mini Piłka Koszykowa Chłopców-et. gminny- Im. – et. powiatowy – IIIm.

        K. Kos, K. Dragan, T. Cieśla, A. Orawiec, M. Adamczyk, M. Pawłowski kl. VI

        D. Dobek, M. Jackowski, S. Mańka, M. Godowski, J. Wójcik kl. V

  1. Mini Piłka Nożna Chłopców –et. gminny- Im. – et. powiatowy IVm.(j/w)     
  2. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Turniej Lekkoatletyczny bieg 60 m.- et. powiatowy

         T. Cieśla kl.VI – III m.

  1. Drużynowe mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym- et. powiatowy –II m.

        K. Dragan, T. Cieśla, K. Kos, M. Adamczyk, M. Pawłowski, A. Orawiec, S. Mańka

        T. Cieśla kl. VI – II m. (idywidualnie)

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

  1. 1.       Bezpiecznie na wsi – Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie ( KRUS – Sandomierz), kl. I-VI /Anna Tyban
  2. 2.       Konkurs recytatorki poezji Jana Brzechwy, kl. IV/Damian Jędrycha
  3. 3.       Szkolny Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna w klasach I -III"/Joanna Kos
  4. 4.       V Konkurs Historyczny Wiedzy o Ruchu Ludowym i Działalności Batalionów Chłopskich, 2 etapy; kl. IV-VI/

          Zofia Rutkowska, Damian Jędrycha

  1. 5.       Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja miejscowość w czterech porach  roku”, kl. I-III/ Anna Tyban