Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 268716
    • Do końca roku: 308 dni
    • Do wakacji: 119 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2021-02-26

    Imieniny: Bogumiła, Eweliny

Rok szkolny 2010/2011

KONKURSY 2010/2011

W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH

W KLECZANOWIE

 

 

NAZWA KONKURSU

ETAP

KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KL

 

MIEJSCE

OPIEKUN

I

KONKURSY PLASTYCZNE

 

MOJE KORZENIE OGRODNICZE

OCZAMI DZIECKA

GMINNY

KAMIL BILSKI

PATRYK RUGIEŁ

MAGDALENA SOCHA

SANDRA PAWŁOWSKA

KAROL KASIŃSKI

KATARZYNA DRZAZGA

MARTYNA ZIELIŃSKA

KLAUDIA BEDNARSKA

OLA OLIWA

KAMIL JAWORSKI

 

I

I

I

I

II

III

III

III

III

VI

I

II

W

W

III

II

W

I

W

III

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A. BUJAK

J. SZOSTAK

J. SZOSTAK

J. SZOSTAK

J. SZOSTAK

D.JĘDRYCHA

 

ZACHOWAJ TRZEŹWY

UMYSŁ 2010

OGÓLNOPOLSKI

WIKTORIA KONEFAŁ

KAMIL BILSKI

KAMIL LEGWANT

III

I

I

III

L

L

J.SZOSTAK

A.TYBAN

A.TYBAN

 

              KARTKA I SZOPKA

BOŻONARODZENIOWA

POWIATOWY

KATARZYNA SMARDZ

SANDRA PAWŁOWSKA

ZOFIA NIEWIADOMSKA

JAKUB CIEŚLA

KATARZYNA DUDA

WIKTORIA ZIELIŃSKA

DOMINIK RUGIEŁ

KAROLINA GAWLAK

ANNA CZAJKA

MILENA MAZUR

MAŁGORZATA CIEŚLA

AGNIESZKA KOMINEK

KLAUDIA BEDNARSKA

DARIUSZ CHUCHNOWSKI

KARARZYNA DRZAZGA

BARTEK TRZNADLEWSKI

DAMIAN OLSZEWSKI

KAROL MACHAŁA

WIKTORIA KONEFAŁ

WIKTORIA LALIK

I

I

I

I

II

II

II

II

II

II

II

III

III

III

III

III

III

III

III

III

W

W

W

W

I

W

W

W

W

W

W

W

W

W

W

W

W

W

W

W

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.BUJAK

A.BUJAK

A.BUJAK

A.BUJAK

A.BUJAK

A.BUJAK

 A.BUJAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

 

KARTKA WIELKANOCNA

WOJEWÓDZKI

MAGDALENA SOCHA

SANDRA PAWŁOWSKA
I

I

I

W

A.TYBAN

A.TYBAN

 

WICHER, POWÓDŹ,POŻAR-W DZIEŃ CZY NOCĄ STRAŻ POŻARNA PRZYJDZIE CI Z POMOCĄ

GMINNY

KLAUDIA BEDNARSKA

WIKTORIA PALUCH

DOMINIKA BAUMEL

III

II

I

I

W

W

J.SZOSTAK
A.BUJAK
A.TYBAN

 

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NAD WODĄ

WOJEWÓDZKI

WIKTORIA LALIK

KARINA RODA

III

I

W

W

J.SZOSTAK

A.TYBAN

 

ACH ŚWIĘTOKRZYSKIE

WOJEWÓDZKI

SANDRA PAWŁOWSKA

I

W

A.TYBAN

 

BEZPIECZNIE NA WSI

POWIATOWY

 

WOJEWÓDZKI

ADRAIAN RYBAK

JAKUB CIEŚLA

 

JAKUB CIEŚLA

I

I

 

I

L

L

 

II

A.TYBAN

A.TYBAN

 

A.TYBAN

 

 

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2011


GMINNY

KLAUDIA BEDNARSKA

MONIKA KRUPSKA

KATARZYNA DRZAZGA

JAKUB KWIATEK

III
I

III

IV

I

W

W

III

J.SZOSTAK
A.TYBAN

J.SZOSTAK

R.JAKUBCZYK

 

KLECZANÓW-MOJA MAŁA OJCZYZNA

 

PLASTYCZNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLECZANÓW-MOJA MAŁA OJCZYZNA

LITERACKI

ŚRODOWISKOWY

PATRYK RUGIEŁ

FILIP KONEFAŁ

KONIKA KRUPSKA

KARINA RODA

KRYSTIAN CIEŚLA

WIKTORIA PALUCH

DOMINIK RUGIEŁ

SEBASTIAN GÓRSKI

WIKTORIA KONEFA

AGNIESZKA KOMINEK

JAKUB KWIATEK

KINGA WÓJCIK

MATEUSZ PAWŁOWSKI

MATEUSZ DUDA

MARTYNA RODA

KAMIL LEGWANT

JOWITA KACZOR

JAKUB KWIATEK

WIKTORIA SIWEK

AGNIESZA KOMINEK

I

I

I

I

I

II

II

II

III

III

IV

VI

V

V

VI

I

III

IV

IV

III

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

I

II

W

W

W

W

W

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

D.JAROSZ

A.BUJAK

A.BUJAK

A.BUJAK

J.SZOSTAK
J.SZOSTAK
R.JAKUBCZYK

R.JAKUBCZYK

R.JAKUBCZYK

D.JEDRYCHA

D.JEDRYCHA

A.TYBAN

J.SZOSTAK

D.JĘDRYCHA

D.JĘDRYCHA

D.JĘDRYCHA

 

PIĘKNA MOJA ZIEMIA SANDOMIERSKA

PLASTYCZNO- LITERACKI

POWIATOWY

DOMINIK RUGIEŁ

KLAUDIA BEDNARSKA

MATEUSZ JACKOWSKI

WERONIKA RODA

JAKUB KWIATEK

II

III

IV

IV

IV

L

L

L

L

L

A.BUJAK

J.SZOSTAK

D.JĘDRYCHA

D.JĘDRYCHA

D.JĘDRYCHA

 

II

 

KONKURSY MUZYCZNO -TANECZNE

 

 

 

XI DZIECIĘCY PRZEGLĄD KOLED

 I PASTORAŁEK

POWITOWY

WIKTORIA LALIK

JOWITA KACZOR

KLAUDIA BEDNARSKA

ZESPÓŁ

 

III

III

III

III

I

II

W

III

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

 

VIII MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI I TAŃCA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA SANDOMIERZA

POWIATOWY

ZESPÓŁ - TANIEC

ZESPÓŁ – TANIEC LUDOWY

ZESPÓŁ – ŚPIEW

ZESPÓŁ – ŚPIEW

 

 

JOWITA KACZOR

WIKTORIA LALIK

MILENA MAZUR

MILENA MAZUR -

-KATARZYNA DUDA

 

ZESPÓŁ – TANIEC

 

II-III

III

III

II-III

 

 

III

III

II

II

 

 

VI

I

III

W

II

 

 

W

W

III

III

 

 

III

A.BUJAK

- J SZOSTAK

J SZOSTAK

J SZOSTAK

A.BUJAK

– J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

A.BUJAK

A.BUJAK

 

 

A.CHMIELEWSKA

 

III

 

 

KONKURSY   PROMUJĄCE ZDROWIE I BEZPICZEŃSTWO

 

 

KRONKIA ZDROWEGO ODŻYWIANIA

WOJEWÓDZKI

PRACA ZBIOROWA

 

 

I

II

III

W

A.TYBAN

A.BUJAK

J.SZOSTAK

 

DOSKONAŁE MLEKO BO ŚWIEŻE

PLASTYCZNY

 

LITERACKI

POWIATOWY

KATARZYNA DRZAZGA

JOWITA KACZOR

 

MATEUSZ DUDA

PIOTR MACHAŁA

III

III

 

V

IV

II

W

 

II

W

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

 

D.JĘDRYCHA

D.JEDRYCHA

 

AKTYWNIE PO ZDROWIE

OGÓLNOPOLSKI

I-                   ETAP

II-                ETAP

III-             ETAP

IV-             ETAP

 

IV-       ETAP

II

II

II

II

 

III

III

IV

II

GRAND PRIX

W

A.BUJAK

A.BUJAK

A.BUJAK

A.BUJAK

 

J.SZOSTAK

 

BEZPIECZEŃSTWO NA PIĘĆ

POWIATOWY

MICHAŁ GAWLAK

MATEUSZ DUDZ

MARTYNA GODOWSKA

V

V

V

III

A.ZYBAŁA

 

IV

 

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

„KANGURMATEMATYCZNY”

OGÓLNOPOLSKI

PAWEŁ CHMIELEWSKI

MATEUSZ JACKOWSKI

 

 

VI

IV

W

W

 

A.MAJEWSKA

A.MAJEWSKA

 

KONKURS

MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY

WOJEWÓDZKI

 

POWIATOWY

PAULINA MARZEC

          

PAWEŁ CHMIELEWSKI

CEZARY CIEŚLA

 

VI

 

VI

VI

F

 

F- II ETAP