Środa, 2021-04-14

Imieniny: Bernarda, Martyny

Uczniowski Klub Sportowy "Olimpia" Kleczanów

Dzięki staraniom nauczyciela wychowania fizycznego tutejszej szkoły Pana Zygmunta Ziomka w 2006 roku na Zebraniu Założycielskim powołano do życia Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy ,,Olimpia” Kleczanów.

Daje on przede wszystkim młodym ludziom szansę sprawdzenia swoich sił w czystej sportowej rywalizacji. Propaguje  miedzy innymi zdrowy styl życia , aktywność ruchową jako najlepszą formę spędzania wolnego czasu oraz pogłębia integrację rodzinną .

Jako Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Kleczanów przeszliśmy wszystkie etapy szkolenia, począwszy od Orlika Młodszego przez Orlika Starszego, Młodzika Młodszego i Starszego, awansując do Trampkarzy, następnie do Juniorów i wreszcie tworząc w 2012 roku formację Senior kl. B.

Dziś pracujemy niemalże od początku z formacjami Orlik Starszy i Młodzik Młodszy, które rewelacyjnie wystartowały w tegorocznych rozgrywkach turniejowych.

Przed nami jeszcze cztery turnieje i 10 meczy ligowych ustalonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków do kibicowania. Od jesieni formacje nasze awansują wyżej, co pewnie dostarczy nam większych wyzwań, a kibicom większych emocji. Dziękujemy za dotychczasową współpracę wszystkim, którzy pozwalają nam się realizować w sporcie.