Uroczyste powitanie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 3 września 2018 r.  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie rozpoczęła pracę dydaktyczno-wychowawczą po wakacyjnej przerwie. Tuż po Mszy Św. w kościele parafialnym uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się w budynku szkoły na sali gimnastycznej. Tradycyjnie Dyrektor Szkoły Ewa Biernacka powitała zgromadzonych, przedstawiając plany placówki w nowym roku szkolnym. Również kierownik przedszkola Anna Zybała omówiła najbliższy harmonogram działań "Akademii Przedszkolaka". Nie zabrakło życzeń dla wszystkich na 2018/2019 rok.

(DJ)