Ślubowanie klas pierwszych

16 października 2014 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

W tym dniu pierwszoklasiści w obecności Dyrektora Szkoły, licznie zgromadzonych rodziców oraz zaproszonych gości zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie i złożyli przyrzeczenie, ze będą „uczyć się tego, co mądre i piękne, aby wyrosnąć na dobrych Polaków”.

Ślubowanie  - ten tak ważny moment w życiu każdego ucznia poprzedziła część artystyczna (przygotowana przez wychowawców klas Panią B. Jakułę i Panią J. Szostak),w czasie której pierwszaki prezentowały zdobyte już wiadomości i umiejętności. Były piosenki, wiersze, wspólny taniec oraz pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie uroczystości każdy z nich otrzymał dyplom, drobne upominki oraz słodycze.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy, by okres nauki w szkole Podstawowej był nie tylko czasem zdobywania nowych wiadomości, ale też okazją do wielu wspaniałych przeżyć podczas wspólnych zabaw i wycieczek.