• Odwiedziny: 2920896

Finał Powiatowego Turnieju Mini - Koszykówki

19 stycznia 2015 roku w Szkole Podstawowej w Kleczanowie odbył się Finał Powiatowego Turnieju Mini - Koszykówki Chłopców. Nasza szkoła gościła drużyny z Obrazowa i Sandomierza.

W turnieju uczestniczyło prawie 40 „następców” słynnego polskiego reprezentanta Marcina Gortata. Rywalizacja odbywała się systemem  każdy z każdym. Drużyna z Kleczanowa, prowadzona przez nauczyciela w-fu p. Zygmunta Ziomka,  w finale  uplasowała się ostatecznie na III miejscu. W przerwach między sportową rywalizacją zawodnicy częstowali się smakołykami i napojami ufundowanymi przez Spółdzielnię Uczniowską działającą przy szkole w Kleczanowie. Wiadomo, że rywalizacja zupełnie inaczej przebiega, gdy „nie burczy w brzuchu”.

Na zakończenie drużynom  zostały wręczone przepiękne puchary i dyplomy, które ufundował Urząd Gminy w Obrazowie. Nagrody osobiście wręczyła Pani Sekretarz Urzędu Gminy w Obrazowie Pelagia Kotowska. Na takie turnieje chciałoby się jeździć codziennie. Gratulujemy naszej drużynie!

Przejdż do galerii...