Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 649425
  • Do końca roku: 20 dni
  • Do wakacji: 193 dni
 • Kalendarium

  Poniedziałek, 2023-12-11

  Imieniny: Biny, Damazego

NAUCZYCIELOM – W DNIU ICH ŚWIĘTA…

     Na kilka dni przed Świętem Edukacji Narodowej klasa czwarta przygotowała miłą niespodziankę dla swoich nauczycieli. 10 października 2014 r. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi,  rodzice, uczniowie i zaproszeni goście obejrzeli akademię  „Nauczycielom – w dniu ich święta…”

    W czasie występu, dzieci z przymrużeniem oka, ale i w pouczający sposób opowiadały o pracy nauczycieli, skutkach lenistwa lub pracowitości u uczniów. Skecz klasowy wywołał uśmiech na twarzach zebranych. Nie obyło się bez życzeń, wręczenia kwiatów i tradycyjnego: Sto lat!. Całości dopełniły odświeżone, skoczne melodie z nowymi słowami wymyślonymi na potrzeby akademii. Dzięki chórowi dziewczyn z kl. V i VI piosenki na melodię: „Sokołów”, „Ej szalała, szalała…” czy „Prząśniczki” zachwyciły publiczność.  Uczniowie przygotowali program artystyczny z pomocą swojego wychowawcy p. Damiana Jędrychy. O oprawę muzyczną zadbała p. Ewa Krzemińska, a scenografię wykonała p. Anna Tyban.

      Na zakończenie uroczystości p. Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców i zebranych gości wyrazili wdzięczność nauczycielom za trud ich pracy, życząc dalszych sukcesów  w życiu i w  pracy zawodowej.

Przejdź do galerii...