• Do wakacji: -3 dni

Psycholog szkolny

Psycholog szkolny mgr Jowita Gach
SERDECZNIE ZAPRASZA UCZNIÓW, RODZICÓW I NAUCZYCIELI
do korzystania z pomocy i wsparcia

"Najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku". "Czas i tak minie, ważne co z nim zrobisz". Powyższe motta towarzyszą mi na co dzień i kierunkują moja pracę tak, by być jak najbliżej dziecka i jego rodziny. Psychologiem jestem od 2016 roku, ukończyłam studia ze specjalnością psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Od tego czasu pracowałam w różnych miejscach z dziećmi i mlodzieżą, seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi. Jestem członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Systemowej. Uczestniczę w licznych szkoleniach, by móc jak najlepiej pomagać osobom, które stają na mojej drodze zawodowej.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu w poniedziałki od 10.50 do 13.30 i w czwartki od 10.50 do 12.30.

Kontakt e-mailowy:

J. Gach