Pożegnali lato na rodzinnym pikniku w Komornej

W niedzielne popołudnie 15 września 2019 r. w Komornej odbył się  piknik na koniec lata. Przygotowane atrakcje przyciągnęły amatorów rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wśród obecnych znaleźli się także uczniowie, rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie.

Organizatorzy zadbali o dobrą zabawę dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekały dmuchańce oraz kącik zabaw z malowaniem twarzy, który przygotowała p. J. Niezgoda z Akademii Przedszkolaka w Kleczanowie. Na boisku rozegrano mecz między uczniami szkoły w Kleczanowie, który sędziował p. Z. Ziomek. Drużyny "Komorna " i "Reszta świata" na koniec rozgrywki otrzymały w podziękowaniu słodkie upominki.  Liczne konkursy z nagrodami poprowadził przy muzyce p. D. Jędrycha. Dzieci konkurowały m. in. w kręceniu hula-hoop, skakaniu na skakance, biegach w "kaczych stopach", w workach i na "gąsienicach", strzelaniu piłkami do bramki, rzucaniu ringiem do celu. Rodzice wzięli udział w emocjonującym biegu z "dzidziusiem na rękach" i przeciąganiu liny. Wszyscy uczestnicy zabaw otrzymali upominki i lizaki. Na stoisku KRUS panie służyły poradami w zakresie ubezpieczeń. Chętni mogli przejechać się bryczką. Na wszystkich obecnych czekał smaczny i różnorodny poczęstunek. Słońcem, zabawą i  muzyką, tak pożegnano lato w Komornej.

Dziękujemy Sołtysowi Komornej p. Mieczysławowi Orawcowi oraz Radnej p. Bożenie Olech za zaproszenie na piknik.

(DJ)

foto:DJ, JN