• Odwiedziny: 2919287

Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Biegi przełajowe w Obrazowie z sukcesem naszej Madzi

W sobotę 7 września 2019 r. odbyły się po raz 5. biegi dziecięco-młodzieżowe w Obrazowie z okazji Europejskiego Święta Jabłka. Również i w tym roku wśród startujących zawodników znalazła się liczna grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej i Akademii Przedszkolaka  w Kleczanowie pod opieką swoich rodziców.

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli biegi w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach, otrzymali pamiątkowe medale. Zaś zdobywcy miejsc na podium mogli cieszyć się także z  pucharów i nagród rzeczowych, które wręczył m. in. Wójt gminy Obrazów Krzysztof Tworek. Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce w V Obrazowskich Biegach Przełajowych na dystansie 300 m dziewcząt rocznik 2009/10 zdobyła Magdalena Zielińska z kl. IV. Gratulujemy Madzi, rodzicom i trenerowi p. Z. Ziomkowi, a wszystkim pozostałym zawodnikom z Kleczanowa dziękujemy za wspaniałą rywalizację i godne reprezentowanie szkoły :)

(DJ)