Trzecioteścik na zakończenie edukacji wczesnoszkolnej

W piątek, 13 maja 2022 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Kleczanowie test sprawdzający kompetencje uczniów kl. III - ,, Trzecioteścik’’, zakupiony w Instytucie Badań Kompetencji w Wałbrzychu. Do testu przystąpiło 5 uczniów. Dyrektor szkoły p. Jolanta Szostak złożyła uczniom życzenia sukcesów, obiecała nagrodzić tych, którzy osiągną najlepsze wyniki. W pracy wspierała dzieci również wychowawczyni klasy p. Beata Jakuła. Pisanie rozpoczęło się o godz. 9.00, a zakończyło o godz. 12.00. Był to wyjątkowy dzień dla uczniów, którzy bardzo pilnie pracowali i ślicznie prezentowali się w galowych strojach. Teraz z niecierpliwością czekają na wyniki owej pracy.

(BJ)

Foto: BJ