• Odwiedziny: 2920373

Ekologiczny konkurs z EKO-ZAKŁADKAMI naszych uczniów

W ramach realizacji programu edukacji ekologicznej dotyczącej selektywnej zbiórki odpadów "Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady" organizowanego przez EZGDK wśród uczniów klas IV-VIII ogłoszono w Szkole Podstawowej w Kleczanowie w pierwszej połowie maja 2022 r. konkurs na wykonanie EKO-ZAKŁADKI. Zadaniem uczniów było wykonanie dwustronnej zakładki do książki z conajmniej dwóch dowolnych surowców wtórnych i opatrzonej dowolnym hasłem ekologicznym. Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością. Komisja konkursowa miała trudne zadanie. Trzymając się wytycznych regulaminu konkursu, ogloszono wyniki. Kacper Adamczyk z klasy VI zajął I miejsce a Zuzanna Modras z klasy VIII a II miejsce. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu składamy gratulacje. 3mamy kciuki za sukcesy w kolejnym etapie konkursu. Opiekunem prac z naszej szkoły była p. A. Chmielewska.

(ACh)

Foto: ACh