• Odwiedziny: 2920334

Klasy 0-3 na wycieczce w Parku Jurajskim w Bałtowie

11 maja 2022 r. uczniowie klas 0-III wraz z nauczycielami: p. Małgosią, p. Anią, p. Beatą i p. Agnieszką wyruszyli na jednodniową wycieczkę do Parku Jurajskiego w Bałtowie. Niezwykłą przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzania Parku Safari amerykańskimi schoolbusami. Podziwialiśmy m.in. lamy, wielbłady, strusie, antylopy, alpaki, muflony, dziki, konie, żubry i wiele innych. Przejażdżka wśrod dzikich zwierząt dostarczyła nam wielu wrażeń. Następnie z wielkim entuzjazmem udaliśmy się do kina 5D i Prehistorycznego Oceanarium. Za pomocą technologii trójwymiarowego przekazu przenieśliśmy się miliony lat wstecz do świata prehistorycznych gadów. Wydarzenie to dostarczyło wszystkim niezapomnianych przeżyć. Kolejnym punktem programu był pobyt w Jura Parku. Pani Przewodniczka bardzo interesująco opowiadała o zgromadzonych eksponatach. Wędrując  przez park, widzieliśmy modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń w naturalnych rozmiarach. W drodze do domu wszystkim dopisywał świetny humor. Wracaliśmy zmęczeni, ale pełni wspaniałych wrażeń.

(MG)

Foto: MG, AT