Szanuj Ziemię, to nasz skarb !

Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata  obchodzone 22 kwietnia. Obchody skłaniają do refleksji nad przyszłością naszej planety. Z tej okazji 28 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbył się apel przygotowany prze Gromadę Zuchową, do której należą uczniowie klasy I i II. Opiekunem zuchów jest p. Małgorzata Grześkiewicz.  Poprzez zaprezentowane wiersze, scenki i piosenki o tematyce ekologicznej, uczniowie przekazali wiedzę na temat ochrony środowiska i życia w zgodzie z naturą. W Akademii Przedszkolaka dzieci również miały okazję świętować na zajęciach ze swoimi paniami Dzień Ziemi.

(MG)

Foto: MG, JT-Ż