Patriotycznie z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

W dniu 29 kwietnia 2022 r. w szkole w Kleczanowie odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Kolejny raz nasi uczniowie urzekli nas swoimi talentami oratorskimi i aktorskimi, tym razem pod kierunkiem p. historyk Agnieszki Zygmunt. Święto majowe to bardzo ważna data i doniosłe wydarzenie w historii naszego Państwa, dlatego tak ważne jest, by zawsze o nim pamiętać, znać okoliczności jej powstania i przybliżać je dzieciom. Dlatego na widowni zasiedli również nasi najmłodsi milusińscy - przedszkolaki, którzy od najmłodszych lat uczą się historii naszej Ojczyzny.

(AZ)

Foto: DJ, JT-Ż, JN