• Odwiedziny: 2920313

Imieniny: Alfa, Leonii

Gmina Obrazów uprzejmie informuje, iż zamierza przystąpić do projektu „Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”

Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Projekt przewiduje pozyskanie przez gminę dla dzieci i wnuków byłych pracowników PGR sprzętu komputerowego z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria
i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami

Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem:

Warunkiem przystąpienia do projektu jest złożenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3/11/2021 w sekretariacie tut. urzędu oświadczenia (rodzica/opiekuna prawnego/ucznia szkoły średniej który osiągnął pełnoletność),  które będzie podstawą do umożliwienia złożenia wniosku przez gminę.

Krzysztof Tworek

Wójt Gminy Obrazów