Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Zajęcia z kropkami, kropeczkami w kleczanowskiej ,,zerówce"

„Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie …” A my chwalimy się zajęciami w Oddziale Przedszkolnym (0 ) z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Zajęciami wypełnionymi mnóstwem kreatywności, twórczości, entuzjazmu i odwagi, których przewodnim tematem była „kropka”. Ten dzień zapoczątkowany został 15 września 2009 roku i z każdą kolejną rocznicą powiększa grono uczestników. To dzień, w którym nauczyciele z jeszcze większą uwagą przyglądają się swoim uczniom i poprzez rozmaite kropkowe zabawy wydobywają z dzieci drzemiący w nich potencjał. Dzień, który powinien być obchodzony przez cały rok!

PS W kropkowych  zajęciach ruchowych  z p. A. Tyban uczestniczyli również uczniowie  klasy I.

(AT)

Foto: AO