Nasi uczniowie na podium VI Biegów Przełajowych w Obrazowie

W niedzielę, 12 września 2021 r. reprezentacja uczniów ze szkoły w Kleczanowie pod opieką rodziców wzięła udział w VI Obrazowskich Biegach Przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Obrazów Pana Krzysztofa Tworka. Wszyscy uczestnicy zawodów sportowych w Obrazowie za ukończenie emocjonujących biegów otrzymali medale, a najlepsi dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. I miejsce na dystansie 300 metrów w kategorii dziewcząt zajęła Lena Pasiek z 2 kl., a  III miejsce na dystansie 300 metrów w kategorii chłopców przypadło Kacprowi Kominkowi z kl. 3. Gratulacje dla naszych małych, zdolnych zwycięzców :)

Na placu przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Obrazowie w biegach przełajowych Szkołę Podstawową w Kleczanowie reprezentowali: Maria Cieśla (kl. I), Bartek Kwaśniewski (kl. II), Lena Pasiek (kl. II), Miłosz Niewiadomski (kl. III), Kacper Kominek (kl. III), Dominika Cichoń (kl. V), Miłosz i Maja Wróbel (kl. V), Magdalena Zielińska (kl. VI), Natalia Górska (kl. VIII a), Wiktoria Kwaśniewska (kl. VIII a), Martna Czech (kl. VIII a), Paulina Cieśla (kl. VIII b). Wszystkim uczestnikom zawodów i ich rodzicom gratulujemy sportowej postawy i dziękujemy za godne reprezentowanie swojej szkoły :)

Naszych zawodników dopingował  wuefista Z. Ziomek, który jak co roku przygotował dokumentację startową dzieci. Wraz z  nauczycielami z Obrazowa czuwał nad prawidłowym przebiegiem zawodów i zasadami fair play.

(DJ)

Foto: rodziny uczniów, ZZ, DJ