• Odwiedziny: 2919693

Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

1 września nowy rok szkolny w Kleczanowie rozpoczął się tradycyjnie od Mszy św. w kościele parafialnym pw. św. Katarzyny i św. Stanisława. Następnie uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz goście spotkali się w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Kleczanowie, gdzie kontynuowano inaugurację roku szkolnego.  Wójt Gminy Obrazów - p. Krzysztof Tworek, Zastępca Wójta Gminy Obrazów - p. Grzegorz Połeć, Sołtys wsi Kleczanów - p. Adam Wójcik, Radna Ewa Krzemińska oraz Ks. Proboszcz - Paweł Cygan, którzy uczestniczyli w uroczystości, oficjalnie powitali nowego Dyrektora szkoły w Kleczanowie, którym została p. Jolanta Szostak, wieloletnia nauczycielka tej placówki oświatowej. Popłynęły gratulacje, wręczono kwiaty.

Również władze gminy podziękowały za 11-letnią pracę poprzedniej p. Dyrektor Ewie Biernackiej, która odeszła w tym roku na emeryturę. W dalszej części spotkania nowa pani Dyrektor przedstawiła organizację pracy szkoły w r. szk. 2021/2022 i przywitała w gronie nauczycieli nowych pracowników: p. Małgorzatę Grześkiewicz, p. Bernadettę Budną oraz p. Agnieszkę Ochmańską. Ze względu na sytuację pandemiczną po uroczystości uczniowie klas starszych spotkali się z wychowawcami w klasach już bez udziału rodziców. Gratulujemy p. Jolancie Szostak powołania na p.o. Dyrektora Szkoły i życzymy samych sukcesów w dalszej pracy, owocnej współpracy z gronem pedagogicznym, pracownikami obsługi, rodzicami i uczniami.

(DJ)

Foto: DJ, AT, archiwum gminy Obrazów