Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 323238
    • Do końca roku: 150 dni
    • Do wakacji: WAKACJE!!!
  • Kalendarium

    Wtorek, 2021-08-03

    Imieniny: Augustyna, Kamelii

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

SUKCESY UCZNIÓW PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ obrazek

 W KLECZANOWIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 

 

KONKURSY SZKOLNE

    „BEZPIECZNIE W NECIE”

     SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO– LITERACKI  

     Opiekunowie: Anna Tyban, Damian Jędrycha

KATEGORIA KLAS I- IV  PLAKAT

1 m. – Kornel Bednarski kl. IV

1 m. – Dominika Ziarno kl. III

2 m. -  Kamil Kozioł kl. II

3 m. – Kacper Kominek kl. II

3 m. – Bartosz Kwaśniewski kl. I

Wyróżnienie:

- Oliwia Małkiewicz kl. IV

- Kinga Kula kl. IV

- Amelia Forc kl. III

KATEGORIA KLAS V- VIII KOMIKS

1 m. – Milena Ziarno kl. VIIb

2 m. – Zuzanna Modras kl. VIIa

2 m. – Kacper Adamczyk kl. V

3 m. – Mateusz Chorab kl. V

3 m. – Paulina Cieśla kl. VIIb

Wyróżnienie:

- Wiktoria Kwaśniewska kl. VIIa

- Kasia Terlecka kl. V

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i Wójta Gminy Obrazów.

 

„Z MATEMATYKĄ NA ŚWIĘTA”

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

Opiekun: Monika Bilska

1 m.- Amelia Forc kl. III

1 m. – Milena Ziarno kl. VIIb

2 m. – Dominika Ziarno kl. III

2 m. – Paulina Cieśla kl. VIIb

3 m. – Kacper Adamczyk kl. V

3 m. – Mateusz Chorab kl. V

 

NAJPIĘKNIEJSZA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”

SZKOLNY KONKURS BIBLIOTECZNY DLA KLAS I- III

Opiekun: Agnieszka Zygmunt

1 m. Dominika Ziarno kl. III

2 m. Amelia Forc kl. III

3 m. Gabryś Forc kl. I

KONKURS GMINNY

 

„GMINA OBRAZÓW BEZ TAJEMNIC- NA TROPIE HISTORYCZNYCH POSZUKIWAŃ”

ORGANIZATOR; PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W OBRAZOWIE POD PATRONATEM WÓJTA GMINY OBRAZÓW

Opiekun: Damian Jędrycha

Laureaci:

Kacper Adamczyk z kl. V,

Emila Niewiadomska z kl. V,

Julia Kozioł z kl. VII a,

Michał Zalewski z kl. VII a, 

Milena Ziarno z kl. VII b.

KONKURS MIĘDZYGMINNY

 

„XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ W OBRAZOWIE" (on-line)

Opiekunowie: Anna Małkiewicz, Ewa Krzemińska

2 m.- Maja Ababsa kl. IV,

3 m. - Michał Kominek kl. V.

KONKURSY POWIATOWE

 

„IV POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY”

ORGANIZATOR: Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna, Starostwo Powiatowe w Sandomierzu, Urząd Miasta, oddział zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Kielcach i Wyższa Szkoła Humanistyczno Przyrodnicza w Sandomierzu.

Opiekun: Damian Jędrycha

ETAP GMINNY

2 m. – Zuzanna Modras kl.VIIa

Dyplomy za udział: Julia Kozioł kl. VIIa, Milena Ziarno kl. VIIb

ETAP POWIATOWY

Finalistka  - Zuzanna Modras kl. VIIa

 

„BEZPIECZNIE NA WAKACJACH"

KONKURS PLASTYCZNY

ORGANIZATOR: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W SANDOMIERZU

Opiekun: Anna Tyban

Wyróżnienie   - Miłosz Niewiadomski kl.II    

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 

„112 – ZAWSZE W GOTOWOŚCI”

KONKURS PLASTYCZNY

ORGANIZATOR; ŚWIĘTOKRZYSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W KIELCACH

Opiekun: Anna Tyban

1m. – Kacper Kominek kl. II

Wyróżnienie – Kacper Adamczyk kl. V

 

„DZIEŃ MYŚLI BRATERSKIEJ –KARTKA POCZTOWA”

KONKURS PLASTYCZNY

ORGANIZATOR: ZHP- CHORĄGIEW  KIELECKA

Opiekun: Anna Małkiewicz

Wyróżnienie – Julia Kozioł kl.VII

 

„ZBIERAMY, SEGREGUJEMY, PRZETWARZAMY ODPADY- XIV EDYCJA”

PROGRAM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ DOTYCZĄCEJ SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW PROWADZONEJ NA TERENIE EKOLOGICZNEGO ZWIĄZKU GMIN DORZECZA KOPRZYWIANKI

ORGANIZATOR; EKOLOGICZNY ZWIĄZEK GMIN DORZECZA KOPRZYWIANKI

Opiekun: Agnieszka Chmielewska

KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE - PLAKAT

1m. -  Amelia Forc kl.III

2m. -  Dominika Ziarno kl.III

KATEGORIA- WIEDZA

1 m. – Maja Ababsa kl.IV

2 m. – Karolina Czech kl.IV

KATEGORIA – PRACA PLASTYCZNO- LITERACKA- KOMIKS

1 m. - Milena Ziarno kl. VIIb

2 m.-  Paulina Cieśla kl. VIIb

KATEGORIA – ZBIÓRKA BATERII

1 m. – Mateusz Chorab

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY: OD 30 LAT Z KRUS WYPADKOM ZAPOBIEGAMY”

ORGANIZATOR: KRUS, POD PATRONATEM  MINISTA ROLNICTWA.

KONKURS PLASTYCZNY

Opiekun: Anna Tyban

ETAP POWIATOWY:

Kategoria  I-III.

1 m. Kacper Kominek kl. II

2 m. Wojciech Legwant kl. III

Dyplomy za udział:

- Kamil Kozioł kl. II

- Bartłomiej Kot kl.II

- Dominika Ziarno kl.III 

Kategoria IV- VII

2 m. Emilia Niewiadomska kl. V

3 m. Żanetka Kubicka kl. IV

Dyplomy za udział:

- Milena Ziarno kl. VIIb

- Jan Legwant kl. V

- Julia Kozioł kl. VIIa

ETAP WOJEWÓDZKI:

Wyróżnienie- Kacper Kominek kl. II

 

„BEZPIECZNIE NA WSI MAMY: OD 30 LAT Z KRUS WYPADKOM ZAPOBIEGAMY” II OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA RYMOWANKĘ 

POD PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

Opiekun: Damian Jędrycha , Anna Tyban

Dyplomy i nagrody za udział w konkursie dla:

- Paulina Cieśla kl. VIIb

- Milena Ziarno kl. VIIb

- Natalia Górska kl. VIIa

- Julia Kozioł kl. VIIa

- Kacper Adamczyk kl. V

- Modras Zuzanna kl. VIIa

- Wiktoria Kwaśniewska kl. VIIa

- Łukasz Ordowski kl. VIIb

 

„OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RECYTATORSKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LITERATURY LUDOWEJ”

ORGANIZATOR; DOM SPOKOJNEJ KSIĄŻKI W RZUCHOWIE

Opiekun:  Jolanta Szostak

3m. - Amelia Forc kl. III

Udział – Wojciech Legwant kl. III

- Jakub Pietruszka kl. III

 

„SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW”

OGÓLNOPOLSKA AKCJA PROEKOLOGICZNA – CZTERY ŻYWIOŁY

ORGANIZATOR:  BIEDRONKA

Opiekun : Anna Tyban

Uczniowie kl. II i III uczestniczący w akcji otrzymali dyplom za udział.

 obrazek

                                                                                                                                   (oprac. A. Tyban)