Wyróżnienie dla Julii w konkursie ZHP Chorągwi Kieleckiej

Co roku Chorągiew Kielecka  z okazji Dnia Myśli Braterskiej wysyła kartki pocztowe do zaprzyjaźnionych instytucji oraz osób wspierających działalność harcerską na ziemi świętokrzyskiej. Z tej okazji 26. Drużyna Harcerska „Białe Orły” wzięła udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez ZHP – Chorągiew Kielecką, którego celem było zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką kartki pocztowej. Wśród zwycięzców znalazła się praca harcerki Julii Kozioł z kl. VII ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie, która zdobyła wyróżnienie w kategorii harcerskiej. Julka oprócz dyplomu otrzymała nagrody rzeczowe. Opiekunem pracy Julii była druhna p. Anna Małkiewicz. Serdecznie gratulujemy naszej harcerce i jej opiekunowi :)

(AM)

Foto: uczennica