Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 310790
  • Do końca roku: 192 dni
  • Do wakacji: 3 dni
 • Kalendarium

  Wtorek, 2021-06-22

  Imieniny: Pauliny, Sabiny

Ogłoszenie

obrazek     Od  31 maja 2021 r. wszyscy uczniowie w Polsce wracają do nauczania stacjonarnego.  Na terenie całego kraju obowiązują zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii wprowadzone przez rząd, szczegóły o aktualnych restrykcjach (z uwzględnieniem zmian od 28 maja 2021 r.) znajdą Państwo w zakładce Dla rodziców.

      W Szkole Podstawowej w Kleczanowie od 31 maja zajęcia we wszystkich klasach I-VIII są realizowane w budynku szkolnym w reżimie sanitarnym.  Na zajęcia dzieci, które są dowożone busem, przyjeżdżają do szkoły bez zmian, wg rozkładu ustalonego w roku szkolnym 2020/2021.

     W szkole obowiązują: pomiar temperatury ciała przed wejściem do budynku szkoły, dystans społeczny, nakaz zakrywania  ust i nosa przez uczniów, nauczycieli, pracowników w przestrzeniach wspólnych (gdy nie można zachować dystansu pomiędzy grupami),  ochrona podczas kichania i kaszlu, mycie lub dezynfekcja rąk, zakaz wchodzenia na teren szkoły osób postronnych (w uzasadnionych przypadkach wejście do szkoły po zasygnalizowaniu potrzeby dzwonkiem  przy wejściu głównym do budynku).

      W razie potrzeby prosimy rodziców o kontakt z wychowawcami telefonicznie lub e-mailem przez e-dziennik UONET+ (dostępny pod adresem: https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminaobrazow)Życzymy Państwu dużo zdrowia, wytrwałości i optymizmu. Apelujemy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i odpowiedzialne postępowanie.

                                                                                                   Dyrektor Szkoły i Grono Pedagogiczne         

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowowych o organizacji zajęć w szkole w czasie pandemii (dostępne poniżej):