Sukces Zuzi w eliminacjach gminnych Konkursu Ortograficznego

W środę, 24 marca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Obrazowie odbyły się  po raz 4. gminne eliminacje Konkursu Ortograficznego, w których uczestniczyli uczniowie z klas VI-VIII ze szkół w Bilczy, Kleczanowie i Obrazowie. Naszą szkołę reprezentowały siódmoklasistki: Zuzanna Modras z kl. VII a, Julia Kozioł z kl. VII a i Milena Ziarno z kl. VII b. W tym roku młodzież, zachowując reżim sanitarny, pisała  dyktando związane z legendą o Pielgrzymie Świętokrzyskim z Nowej Słupi.  Troje z najmniejszą ilością popełnionych błędów ortograficznych i interpunkcyjnych zakwalifikowało się do finału powiatowego w Sandomierzu. Miło nam poinformować, że do finalistów IV Powiatowego Konkursu Ortograficznego dołączyła Zuzanna  Modras, która zajęła w gminnych eliminacjach II miejsce :) Gratulujemy  Zuzi i opiekunowi p. D. Jędrysze. Dziękujemy rodzicom  za pomoc w dowozie dzieci na konkurs, a Pani Dyrektor i nauczycielom ze szkoły w Obrazowie za miłe przyjęcie, wielkanocne życzenia i upominki dla uczestników.

(DJ)

Foto: DJ