• Odwiedziny: 2920304

Lekcja biblioteczna dla klasy drugiej i trzeciej

W dniu 24 lutego 2021 r. odbyła się lekcja biblioteczna dla kl. II i III w Szkole Podstawowej w Kleczanowie. Uczniowie zapoznali się z regulaminem i księgozbiorem naszej biblioteki. Dzieci z zaciekawieniem słuchały wykładu p. Agnieszki - nauczycielki historii i bibliotekarki, a następnie same przeglądały regały z książkami. Zadawały ciekawe i wnikliwe pytania dotyczące pracy bibliotekarza i funkcjonowania biblioteki. Założono im karty biblioteczne, na które wypożyczyły sobie książki do domu. Na koniec dzieci otrzymały słodki upominek i zakładkę do książki.

(AZ)

Foto: AT