Piątek, 2021-02-26

Imieniny: Bogumiła, Eweliny

Tenis stołowy

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE  TENIS   STOŁOWY

W związku ze współpracą jaka nawiązała się pomiędzy  Klubem Tenisa Stołowego Zamek - SPAR Tarnobrzeg a Szkołą Podstawową w Kleczanowie  propagującą wśród dzieci i młodzieży  tenis stołowy zwróciliśmy  się z prośbą do Wójta Gminy Obrazów o pomoc w zakupie profesjonalnego sprzętu do tenisa stołowego –stół do ping ponga, 8 płotków, 4 numeratory,  rakietki wyczynowe,  oraz dofinansowanie zajęć popołudniowych. Prośba nasz uzyskała pozytywną akceptację za co serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zajęcia będą prowadzone od 01.10.2014 do 20.12.2014 w poniedziałki od godz.13.30 do 14.30 i w czwartki od godz. 14.30 do 15.30  przez instruktora tenisa stołowego nauczyciela wych.fiz tutejszej szkoły Zygmunta Ziomka.

Nadmieniamy, iż w przyszłości chcielibyśmy stworzyć młodzieżową ligę tenisa stołowego i brać udział w zorganizowanych turniejach i rozgrywkach.