Andrzejkowe spotkanie w Skopaniu

Na zaproszenie Dyrektora Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w integracyjnej zabawie andrzejkowej. Wraz z opiekunami A. Małkiewicz i J. Kos uczestnikami wyjazdu byli przedstawiciele harcerzy, SKC i PCK.

Podczas wspólnej zabawy dzieci mogły zatańczyć znane układy taneczne, np. belgijkę czy też zatańczyć zumbę. Wspólne spotkanie było możliwością poznania warunków, w jakich mieszkają wychowankowie, wymiany doświadczeń, nawiązania znajomości. Nasi uczniowie mogli także doświadczyć jak osoby, które mają tak niewiele, potrafią dzielić się z tymi, którzy ich odwiedzają.

Większość uczniów z naszej szkoły - uczestników tej zabawy andrzejkowej to dzieci, które po raz kolejny z wielką radością pojechały  i jednocześnie wyraziły chęć powtórnego odwiedzenia młodych znajomych ze Skopania.