SKT docenione w Kielcach

24 czerwca 2015 r. delegacja uczniów ze  Szkolnego Koła Teatralnego w SP Kleczanów pod opieką nauczycieli Ewy Krzemińskiej i Damiana Jędrychy uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu i wręczeniu nagród w Wojewódzkim Konkursie „Wyrażamy siebie w sztuce – Teatralne Prezentacje Szkół” w MDK w Kielcach.

Z wielką radością i dumą możemy się pochwalić, że przedstawienie „Wiejskie zarękowiny” zostało docenione na deskach Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach i  zostało laureatem Przeglądu Teatralnego. Nasi aktorzy w nagrodę otrzymali dyplom i pamiątkową statuetkę, a opiekunowie podziękowania i książki. Przygoda z teatrem w szkole w Kleczanowie trwa i rozwija się od kilku lat. Cieszymy się, że wysiłek całej grupy teatralnej jest doceniany także poza szkołą. Gratulujemy!

Z ostatniej chwili!  SKT z Kleczanowa dostało zaproszenie od wójta naszej gminy, aby po wakacjach wystawić nagrodzoną sztukę na Europejskim Święcie Jabłka w Obrazowie.