Nasze sportsmenki z medalami w Powiatowym Turnieju Badmintona

26 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Niedźwicach odbył się Powiatowy Turniej  Badmintona w ramach 100-lecia niepodległości Polski. W sportowych rozgrywkach wzięło udział 5 żeńskich drużyn, w tym  uczennice naszej szkoły wraz z trenerem Z. Ziomkiem. Dziewczyny spisały się na medal. Nasze sportsmenki zajęły drużynowo II miejsce. Z kolei indywidualnie III miejsce wywalczyła Marika Terech z kl. 6, zaś IV miejsce -  Klaudia Zielińska z kl. 8. Otrzymały dyplomy i pamiątkowe medale z napisem 100-lecie niepodległości. Gratulujemy sukcesów uczennicom i trenerowi :)

(ZZ)