Bliskie spotkanie z cyrkiem "Szok"

W środowy poranek 24 października 2018 r. cała społeczność naszej szkoły, przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele uczestniczyli w pokazie cyrkowym na sali gimnastycznej w naszej szkole. Trójka cyrkowców: dwoje z Ukrainy i jeden z Rosji wystąpili w ciekawym, zabawnym i emocjonującym programie cyrku "Szok". Publiczność obejrzała pokazy: żonglerki, akrobacji, iluzji, wesołego clowna, ekwilibrystyki. Zdecydowanie jednak najwięcej emocji przyniosła tresura zwierząt: pary gołębi i dużego węża. Gromkie brawa zgromadzonych na koniec występu poświadczyły, że cyrkowe sztuczki spodobały się wszystkim.

(DJ)