Na przedstawieniu profilaktycznym "Bajki z KRUSikowa"

We środę 17 października 2018 r. naszą szkołę odwiedzili pracownicy sandomierskiego KRUS-u. W bajkowej scenerii i kolorowych kostiumach wystąpili w niezwykłych rolach jako aktorzy. Przygotowali dla naszych przedszkolaków, zerówkowiczów i uczniów kl. I-III przedstawienie profilaktyczne "Bajki z KRUSikowa. Przygody pszczółki Kruszynki i trzmiela Okruszka". Dzieci obejrzały pouczające scenki o sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu w gospodarstwie domowym. Nasi milusińscy na koniec spotkania otrzymali pamiątkowe kolorowanki. Dziękujemy miłym gościom za wizytę w naszej szkole :)

(DJ)