"Czary-mary" na szkolnej wycieczce do Farmy Iluzji

W dniu 11 czerwca 2018 r. uczniowie kl I i II i opiekunowie: A. Tyban, B. Jakuła, Z. Rutkowska wybrali się na wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki "Farmy Iluzji" w Mościskach – gdzie nic nie jest takie, jak się z pozoru wydaje... Ależ to była przygoda!

Po dwóch i pół  godziny spędzonych w autokarze i przy padającym deszczu każdy byłby zmęczony…Każdy, ale nie my! Po przybyciu na miejsce, deszcz dalej nie przestał padać, a my na kilka godzin przenieśliśmy się do krainy czarów i magii. Co zobaczyliśmy...? Lewitujący Kran, Czarodziejski Stół, który pozwolił uwiecznić na zdjęciu własną głowę na talerzu, Latającą Chatę Tajemnic, w której nie mogliśmy utrzymać równowagi. Zaciekawiła nas także duża szachownica z gigantycznymi szachami oraz krzesło i stół olbrzyma, przy którym czuliśmy się jak krasnale. Wiele emocji wzbudziło przejście Tunelem Zapomnienia i Szlakiem Trapera. Nie zabrakło też akcentów ekologicznych - na ścieżce zdrowia maluchy bez trudu pokonywały poszczególne przeszkody. W mini zoo widzieliśmy: kózki, żółwie, króliki i kucyka Czarusia. Byliśmy też na plaży przy Zatoce Piratów. Wiele emocji dostarczyły również trampoliny i ścianka wspinaczkowa, a koło astronauty przyprawiało o prawdziwy zawrót głowy. Wycieczkę do "Farmy Iluzji" z pewnością będziemy długo wspominać. Dostarczyła nam ona wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!