"Sandomierszczyzna - Moja Mała Ojczyzna" z nagrodami dla naszych uczniów

Wśród 21 szkół wszystkich szczebli powiatu sandomierskiego, które wzięły udział w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu "Sandomierszczyzna - Moja  Mała Ojczyzna", znalazła się i nasza szkoła. Jury obejrzało 103 prace (55 prac plastycznych, 48 fotografii) i przyznało ogółem 32 nagrody. W konkursie plastycznym III miejsce zajęła Milena Ziarno z kl. IVb, zaś wyróżnienie zdobył Dawid Uba z kl. VI. Prace powstawały pod okiem opiekuna A. Tyban. Z kolei w konkursie fotograficznym zaszczytne II miejsce otrzymała Weronika Kurzępa z kl. VI. Opiekunem pracy był nauczyciel D. Jędrycha. Gratulujemy nagrodzonym, gratulujemy opiekunom :)

Wyniki konkursu ogłoszono na uroczystej gali konkursowej, która odbyła się 29 maja 2018 roku na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Z. Strzeleckiego w Sandomierzu. Laureatom wręczono dyplomy i nagrody. W tym roku temat przewodni konkursu brzmiał:"Bohaterom  Sandomierszczyzny w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości".Galę konkursową uświetnił spektakl „Dla Niepodległej” w wykonaniu uczniów, przedstawiający historię odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość zakończyło wspólne zdjęcie uczestników i zgromadzonych gości oraz piknik zorganizowany na placu szkoły.